Alibeyköy Vestel Servisi Hizmetlerimiz 

Alibeyköy Vestel servisi olarak Vestel marka cihazlarınızdaki tüm sorunları kısa bir zaman içinde çözerek sizlere konusunda en iyi ve kaliteli servis hizmetini sunmaktayız. Firmamız özel teknik servis olarak hizmet vermekte ve sadece garantisi tükenmiş ürünlere servisimiz bulunmaktadır. Cihazlarınızdaki arızalarda ihtiyaç duyulduğunda parça değişimi  yapılarak tamir edilmekte ve bu parçalar orjinal parçalardan oluşmaktadır parça değişimi yaptığımızda takmış olduğumuz orjinal parçalara 1 yıl firma garantisinde bulunmaktayız.

Firmamız başlıca aşağıda ürünlerde Arıza – Bakım ve Söküm – Montaj hizmetlerini sunmaktadır.

  • Alibeyköy Vestel Klima Bakımı
  • Alibeyköy Vestel Klima Söküm Montajı
  • Alibeyköy Vestel Beyaz Eşya Genel Servis
  • Alibeyköy Vestel Buzdolabı Servisi
  • Alibeyköy Vestel Çamaşır Makinesi Servisi
  • Alibeyköy Vestel Kurutma Makinesi Servisi
  • Alibeyköy Vestel Bulaşık Makinesi Servisi
  • Alibeyköy Vestel Fırın Ocak Servisi
  • Alibeyköy Vestel Elektrik Süpürge Servisi
  • Alibeyköy Vestel Su Sebili Servisi

Ayrıca firmamız Vestel Lcd – Led – Plazma Tv (Televizyon) servisi olarak cihazlarınzdaki ekran değişimleri, panel değişimleri, Besleme ve Anakart arızalarını gidermektedir.

Çalışma Prensiplerimiz 

Firmamızın çalışma prensibi öncelikle cihazlarınızdaki sorunları aynı gün içinde ve yerinde arıza tespiti yapılır ve karşılışılan tüm arızalar sizlere firmamızın resmi formları  ile bilgilendirmesi yapılır. Dilerseniz  yaptırır yada yaptırmazsınız bunun için herhangi bir  şart – kaide koymamaktayız eğer yaptırmadığınız takdirde sadece size verilen servis için arıza tespit bedeli olan ücret alınmaktadır. İşlemlerinizi yaptırırsanız bu ücret alınmayıp sadece işlem tutarı alınmaktadır.

Neden Biz ?

Firmamız en az 10 senedir İstanbul’un Alibeyköy ilçesinin tüm mahalle ve semtlerine servis hizmeti sunmaktadır bunca zamandır ayakta kalmamızın tek sebebi sizlerin bize olan güveninden gelmektedir. Firmamız her geçen gün sizlere daha iyi hizmet vermek için yenilikler ve hatta daha uyguna servis hizmeti almak için Kampanyalar’da düzenlemekteyiz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ? 

Firmamıza aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz servis kaydı aynı gün içinde servis verilmek üzere kaydı açılmaktadır.

Alibeyköy Vestel Servis Numarası
0212 254 0 444 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.

Burası etiler sayfası değil

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir