Feriköy Kombi Bakım Servisi Hizmetimiz

Feriköy ve yakın semtlerin kombi arıza servis hizmetini veren firmamız kombi ürünlerinizdeki tüm sorunları giderdiği gibi yıllık bakımlarınıda yapmaktadır. Kombi markanız ne olursa olsun ister yoğuşmalı isterse hermetik olsun tüm kombi modellerinin yıllık periyodik bakım hizmetini vermektedir.

Kombi bakımlarını yaptırdığınızda cihazlarınızın çalışma verimi ve ısınma sorunlarının önüne geçmektesiniz bu açından kombilerinizin yıllık bakımların muhakkak yaptırabilirsiniz.

Kombi ürününüzün bakımını yaptıracaksınız bunu yıllardır bu işi yapan firmalarda yaptırmanız gerekmektedir son zamanlarda kış aylarına girildiğinde özellikle, işi bilmeyen gerekli cihaz yada kimyasallar kullanmadan kolay para yapmak isteyen insanlar türemiştir bu kişilerin hali hazırda bir firmaları dahi bulunmamaktadır seyyar olarak hizmet vermektedir. Bu gibi hizmet veren yerlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Kombi bakımlarının haricinde kombilerinizdeki arızaların tamirlerinide yaptırabilirsiniz. Hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir.

  • Feriköy Kombi Temizlik Servisi
  • Feriköy Kombi Parça Tedariği
  • Feriköy Petek Temizleme Servisi
  • Feriköy Kombi İç – Dış Temizliği
  • Feriköy Kombi Yıllık Bakımı (Periyodik Bakım)

Firmamızdan aynı gün içinde bakım hizmeti alabilmek için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Feriköy Kombi Bakım Servis Numarası
0212 254 0 444 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.

Burası etiler sayfası değil

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.