Gaziosmanpaşa Vestel Servisi

Gaziosmanpaşada kullanmış olduğunuz Vestel marka tüm ürünlerinizin arızalarını bakımlarını ve parça değişimlerini kısa zaman içinde yapan firmamız bu hizmetlerini en kısa zamanda sizlere ulaştırarak en hızlı servis olarak bilinmektedir. Firmamız cihazlarınızdaki parça değişimlerinde yada arıza onarımlarında sizlere daha iyi hizmet vermek için orjinal yedek parça kullanmakta ve bu parçalara 1 yıl firma garantisi vermektedir.

Firmamız başlıca aşağıda ürünlerde Arıza – Bakım ve Söküm – Montaj hizmetlerini sunmaktadır.

  • Gaziosmanpaşa Vestel Klima Bakımı
  • Gaziosmanpaşa Vestel Klima Söküm Montajı
  • Gaziosmanpaşa Vestel Beyaz Eşya Genel Servis
  • Gaziosmanpaşa Vestel Buzdolabı Servisi
  • Gaziosmanpaşa Vestel Çamaşır Makinesi Servisi
  • Gaziosmanpaşa Vestel Kurutma Makinesi Servisi
  • Gaziosmanpaşa Vestel Bulaşık Makinesi Servisi
  • Gaziosmanpaşa Vestel Fırın Ocak Servisi
  • Gaziosmanpaşa Vestel Elektrik Süpürge Servisi
  • Gaziosmanpaşa Vestel Su Sebili Servisi

Ayrıca firmamız Vestel Lcd – Led – Plazma Tv (Televizyon) servisi olarak cihazlarınzdaki ekran değişimleri, panel değişimleri, Besleme ve Anakart arızalarını gidermektedir.

Çalışma Prensiplerimiz 

Firmamızın çalışma prensibi öncelikle cihazlarınızdaki sorunları aynı gün içinde ve yerinde arıza tespiti yapılır ve karşılışılan tüm arızalar sizlere firmamızın resmi formları  ile bilgilendirmesi yapılır. Dilerseniz  yaptırır yada yaptırmazsınız bunun için herhangi bir  şart – kaide koymamaktayız eğer yaptırmadığınız takdirde sadece size verilen servis için arıza tespit bedeli olan ücret alınmaktadır. İşlemlerinizi yaptırırsanız bu ücret alınmayıp sadece işlem tutarı alınmaktadır.

Neden Biz ?

Firmamız en az 10 senedir İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinin tüm mahalle ve semtlerine servis hizmeti sunmaktadır bunca zamandır ayakta kalmamızın tek sebebi sizlerin bize olan güveninden gelmektedir. Firmamız her geçen gün sizlere daha iyi hizmet vermek için yenilikler ve hatta daha uyguna servis hizmeti almak için Kampanyalar’da düzenlemekteyiz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ? 

Firmamıza aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz servis kaydı aynı gün içinde servis verilmek üzere kaydı açılmaktadır.

Gaziosmanpaşa Vestel Servis Numarası
0212 254 0 444 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.

Burası etiler sayfası değil

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir