Firmamız tüm markaların özel teknik servisini İstanbul Avrupa bölgesine sunan aynı zamanda ikinci el ürün alım ve satımı yapan bir firmadır. Faliyetlerine 2009 yılında Beyoğlun’da başlayan firmamız kısa zamanda servis araçlarımızı ve uzman filomuzu genişleterek sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Cihazlarınızın tüm arıza ve bakımlarını yerinde yapan firmamız bu hizmeti verirken sıfır orjinal parça kullanmakta değişim yaptığımız parçaya 1 yıl firma garantisinde bulunmaktayız. Firma prensibi olarak yaptığımız her işin arkasında durmaktayız. Hizmetlerimiz esnasında resmi form ve faturalarını kullanan firmamız gerek kurumsal gerekse özel firma yada şahıslara hizmet vermekteyiz.

Güvenilir firma olarak cihazlarının arızalarının giderilmesinde size en yakın servis araçlarımızı yönlendirerek hizmette bulunmaktayız. Firmamızın vermiş olduğu hizmetler hemen aşağıda bulunmaktadır.

  • Cihazların arızalarının tespiti
  • Arızalı parça değişimi
  • Onarım ve bakımı
  • Alım ve satım

Her daim sizlere en güvenilir servis hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Firma bilgilerimize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bilge Servis